Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle Bize Ulaşın Reklam      

  Ana Menü
  Ayancık Spor Faaliyetleri
  Ayancık Telefon Rehberi
Ayancık Telefon Rehberi
  Ayancık Sosyal Yaşam
  Ayancık Kutlamalar
  Güncel
  Link Takas
Untitled Document
Sorumluluk İlkelerimiz ve Uyarılarımız

Ayancuk.Com Sitesi Gizlilik Sözleşmesi

Okuduğunuz sözleşme bu site ve www.ayancuk.com adresi altında bulunan tüm siteler içindir. Siteleri kullanıyor olmanız bu anlaşmayı kabul ettiğiniz anlamındadır.

  • Bu gizlilik sözleşmesi Ayancuk.Com sitesini kullanırken göndermiş olduğunuz bilgilerinizi kapsamaktadır.
  • Ayancuk.Com sitesine yükleyip eklediğiniz Kişisel ve Köyünüze ait bilgilerden başkaları tarafından bilinmesini öğrenilmesini veya kullanılmasını istemediklerinizi girmeyiniz.
  • Ayancuk.Com sitesine başkaları tarafından görülmesini ve kullanılmasını istemediğiniz her türlü materyali eklemeyiniz vede girmeyiniz.
  • Kullanıcı profili oluştururken Ayancuk.Com sitesine girdiğiniz bilgilerin tümü sizin kendi bilginiz dahilinde girilmiş olup Ayancuk.Com bu bilgilerin yayınlanmasından sorumlu tutulamaz.
  • Ayancuk.Com sitesine girdiğiniz her bilgi ve içerik her daim sizin kontrolünüzdedir dilediğiniz zaman silebilir ve değiştirebilirsiniz.
  • Bu gizlilik sözleşmesi her an herhangi bir uyarı yapılmaksızın değiştirilebilir. Bu sözleşme ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen iletişim kısmından bilgi veriniz.
  • Site editörü ve destek veren herkes, Ayancuk.Com 'u hazırlamak için büyük bir gayret içinde olmuştur. Ayancuk.Com, bu sitenin eksiksiz ve hatasız olduğu konusunda bir garanti veremez. Ayrıca, hatalı kullanımdan kaynaklanacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Site içerisinde yer alan bilgilerin yanlış ve izinsiz kullanımından oluşacak zararlardan da sorumlu tutulamaz.
  • Ayancuk.Com, Yayımlanmasını istemediğiniz içerik, resim ve metaryalleri bize ulaşarak bildirdiğiniz takdirde yayımdan kaldırılacaktır.Sitemizde bulunan yazılan yorumlardan www.ayancuk.com sitesi hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
  • Ayancuk.Com un sunmuş olduğu bilgiler ve resimler güncelliğini kaybetmiş veya kullanılmaz hale gelmiş olabilir. Bu siteyi güncel halde tutmaya yardımcı olacak ve siz ziyaretçilerimiz tarafından gönderilecek her türlü bilgi Ayancuk.Com tarafından değerlendirilecektir.
  • Ayancuk.Com, bu sitenin kullanımından, site içerisinde yer alan bilgilerin izinsiz kullanımından doğacak zararlardan, kullanım kusur ve hatalarından, muhtelif eksikliklerden dolayı oluşacak zararlardan sorumluluk kabul etmez.
  • Ayancuk.com, "sitenin süresiz olarak faaliyet dışı kalması" hariç, kendi kontrolü dışında oluşabilecek, internet kullanımından kaynaklanabilecek bir çok faktöre bağlı olarak istenmeyen sorunlar yaşayabilir. Bu nedenle Ayancuk.Com, kendi kontrolü dışında oluşabilecek hiçbir şart altında hizmetine sürekli olarak, güvenli ve kesintisiz devam edeceği konusunda bir garanti veremez. Sitenin süresiz olarak faaliyet dışı kalması hariç diğer etmenlerden dolayı yayın kesildiği takdirde reklam verenler hiç bir şekilde talepte bulunumaz.
  • Ayancuk.com, site içerisinde yer alan bilgi, tanıtım, resim ve haberlerden veya bunların içeriğinden doğabilecek zarar ve ziyanlardan sorumlu tutulamaz.
  • Ayrıca Ayancuk.com, sitenin kullanımı sırasında bilgisayarınızda oluşabilecek arızalardan, bilgi kayıplarından ve diğer teknik arızalardan dolayı sorumlu tutulamaz.
  • Ayancuk.Com sitesini ziyaret eden ve etmeye devam eden herkes sorumluluk ilkelerimiz ile uyarılarımızı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

   

   Arama
Google
  Arama
  Sinop İlçeleri
 » Türkiye Köyleri
 » Merkez Köyleri
 » Ayancık Köyleri
 » Boyabat Köyleri
 » Dikmen Köyleri
 » Durağan Köyleri
 » Erfelek Köyleri
 » Gerze Köyleri
 » Saraydüzü Köyleri
 » Türkeli Köyleri

Sinop Pansiyon

Ayancık Satılık Daireler

  Ziyaretçi İstatistikleri
 

iletişim

Designed by Otello