19
  Kubbedin Köyü
        Çorum - Bayat
Ana Sayfa  |  Ana Sayfam Yap |  Bize Ulasin
 Köy Bilgileri
» İl:
» İlçe:
» Köy Adı:
Kubbedin Köyü
 Kubbedin Köyü Linkleri
 Diğer Bayat Köyleri
»  Ahacık Köyü
»  Akseki Köyü
»  Aşağı emirhalil Köyü
»  Ayvalıca Köyü
»  Barak Köyü
»  Bayan Köyü
»  Belören Köyü
»  Beydili Köyü
»  Çamlıgüney Köyü
»  Çayköy Köyü
»  Çerkeş Köyü
»  Cevizli Köyü
»  Çukuröz Köyü
»  Demirciler Köyü
»  Derekutuğun Köyü
»  Dorukseki Köyü
»  Emirşah Köyü
»  Evci Köyü
»  Hacıbayram Köyü
»  İleği Köyü
»  İshaklı Köyü
»  Kalınpelit Köyü
»  Karakaya Köyü
»  Köpüklü Köyü
»  Kubbedin Köyü
»  Kuruçay Köyü
»  Pancarlık Köyü
»  Sağpazar Köyü
»  Sarayköy Köyü
»  Tepekutuğun Köyü
»  Tevekli Köyü
»  Toyhane Köyü
»  Yeniköy Köyü
»  Yenişıhlar Köyü
»  Yeşilçat Köyü
»  Yoncalı Köyü
»  Yukarı Emirhalil Köy
Kubbedin Köyü Ev Yapma Koşulları

Bayat Kubbedin Köyü

Bu Köyü 1986 Kişi Görüntülemiştir

Çorum - Bayat - Kubbedin Köyü

Sitesine Hoş Geldiniz.

Kubbedin Köyü; Çorum ilinin Bayat ilçesine bağlı bir köydür. 

Kubbedin Köyü sayfamızın içeriği Bayat - Kubbedin Köyü köylülerinin paylaşımları ile oluşturulmaktadır. Köy sayfamız üyelik gerektirmemektedir. Üye olmadan Kubbedin Köyü hakkında resim, video, haber içeriklerini yükleyebilirsiniz.

Kubbedin Köyü inşaat yapabilmek için gerekli olan Kubbedin Köyü imar şartlarını okuyalabilir, inşaat ile ilgili sorularınızı bize sorarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Kubbedin Köyü videolarını yayınlayabilirsiniz. Köy videolarınız Düğün, şenlik, piknik, festival gibi videolar olabilir.

Kubbedin Köyü hakkında Gelenek görenek, Şive, Kubbedin Köyü tarihi, Vefat-Taziye ilanları, yöresel yemekler, yöresel türküler gibi Kubbedin Köyü’nü anlatan yazıları ekleyip yayınlayabilirsiniz.

Kubbedin Köyü  iletişimi sağlamak için Kubbedin Köyü Muhtarlık bilgilerini güncelleyebilir, dernek hakkında paylaşımlarda bulunabilirisiniz. Kubbedin Köyü sayfamız sayesinde günlük, haftalık hava durumu bilgilerini görebilirsiniz. Kubbedin Köyü Seri ilanı sayesinde satılık, kiralık arsa, tarla gibi gayrimenkullarini görebilir, kendinizde ilan verebilirsiniz.

Bayat Kubbedin Köyü Resimleri

Bayat Kubbedin Köyü
Sayfa:
Toplam 1 Resim Bulunmaktadir
Köyünüze ait Fotoğraf Gönderebilirsiniz ! Ya da bize köyünüz hakkında yorum yazabilirsiniz.
Resim Yükle Yorum Ekle Video  Ekle
Kubbedin Köyü Kahvehanesi
mehmet
11/22/2013
degerlı arkadaslar ne mutlu turkum dıyene demek zorundamıyım dıyen turkceyı turkıyeyı reddeden anasının dılınde egıtım ıseyen namusumuzu ecdat yadıgarı topragımızı korumak ugruna seve seve şehadet şerbetı ıcen evlatlarımızın canına acımadan kıyan yuce turk mılletının vıcdanı ıle verdıgı ekmege muhtac olan turk mılletı bu haınlere ekmek vermedıgı zaman ac kalmaya mahkum olan kalleşleri ben onur ve seref duydugum turk ecdadı olmaktan gururlandıgım bır turk ınsanı olarak turk bayragı altında yasayan turk ınsanının hımayesıne muhtac turklugu reddeden kendı dılınde sereflı turk mılletıne agır kufurler ve hakaretler eden haınlerın turkıye cumhurıyetınde turk ınsanın parasını almak ıcın fırıldaklar cevırdıklerı ısler sunlardır buyuk paralarmızı goturduklerı ve kıbarca soydukları turk ınsanın elınden aldıkları turk ınsanına yaptırmadıkları en buyuk ısler buyuk alışveriş merkezleri buyuk hıpermarketler buyuk luks restoranlar luks oteller supermarketler kacak sıgara ıslerı semtlerde kurulan semt pazarlarında turk ınsanını gasp ederek ellerınden aldıkları pazar yerlerınde sebze meyve vesaıre tıcaretı semt hallerı ve kolay para kazanılabılecek her yerde bu haınler var degerlı turkıye cumhurıyetı vatandasları bu saydıgım ıs dallarının sahıplerını ogrenmek cok basıt fırma ısmını gırıp sahıbının kurucusunun nerelı oldugunu sordugunuzda karsınıza cıkacaktır eger tersı olurda bılgı alamazsanız bu fırmadan ılısverıs yapmayın haınlerdem oldugunu ogrenırsenız bu sekıldede alın terınızı paranızı bu haınlere kaptırmayın turk olan turk olmaktan onur duyan ve emın oldugunuz turk ınsanından alışverış yapın paranızı bu ulkenın sahıbı turk ınsanına verın eger alışverişlerinizi iş sahibi ile yuz yuze yapıyorsanız alış veriş yaptıgınız ınsanın nereli oldugunu sorun veya konusturun bozuk olan turkcelerınden bu haınlerı kolayca tanırsınız kırk yıllık dostunuz bıle olsa alışverişinizi kesin alış verişınizi bu haınlerden yapmayın paranızı bu haınlere kaptırmamaya gayret edın alısverış yaptıgınız ınsadan emınsenız nereden alışveriş yapacagınız konusunda yardım etmesını ısteyın seve seve yardım edeceklerdır degerlı arkadaslar sızlerden ıstadıgımız fedakarlık bu alışverişinzi alınterınızı paranızı ne mutlu turkum dıyene demekten onur duyan turkoglu turk ıle yapınız ,,,,eger bu sekılde tedbırlı olursanız sızlerın bızlerın gelecek nesıllerımızın ve turkıye cuımhurıyetının daha guclu olmasına destek olursunuz aksı takdırde sonumuz acı ve husran olur

   Çorum İli Linkleri
   En Çok Görüntülenen Kubbedin Köyü Resimleri
Kubbedin Köyü Resimleri,Bayat
 Kubbedin Köyü Facebook
  Kubbedin Köyü Sponsor
 Kubbedin Köyü Sponsor
Kubbedin Köyü Bulmaca Sözlügü
Sinop Pansiyon
Kubbedin Köyü Davul Zurna
 

Her hakkı saklıdır © 2006 İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz
Bu sayfayı görüntüleyen herkes Kubbedin Köyü Sorumluluk İlkelerimiz'i kabul etmiş sayılır

Google - Kubbedin Köyü Gizlilik Politikasi