Ana Menü
  Ayancık Spor Faaliyetleri
  Ayancık Telefon Rehberi
Ayancık Telefon Rehberi
  Ayancık Sosyal Yaşam
  Ayancık Kutlamalar
  Güncel
  Link Takas
  CEVİZLİ SPOR KLUBÜ

CEVİZLİ SPORDAN BÜYÜK BAŞARI

Geçen sene salon sporlarından Voleybol branşında bir takımla katılarak, büyük erkeklerde 3. olma başarısını gösteren Cevizli Spor Kulübü, bu sene takım sayısını arttırarak Sinop Voleybol Ligine 3 takımla iştirak etmiştir.
Yaklaşık 3 aydan beri devam eden lig, 18 Mart tarihinde son bulmuş; Yıldız Bayanlar ve Yaş Gurupları Bayan voleybol takımları kendi katagorilerin de 4. , Büyük Erkek voleybol takımı ise 3. olarak tamamlama başarısını göstermiştir.

Yapılan açıklamada; şu ana kadar salon sporlarında 45 sporcu bulunduran kulüp, bu sayıyı arttırma çalışmalarına hız verildiğini, 2007-2008 sezonu içerisinde Voleybol, Basketbol, Badminton ve Hentbol branşlarında Sinop liglerinde başarı sağlamak için mücadele edileceği bildirildi.

DOSTLUK MAÇI


Sinop'un Ayancık ilçesinde gerçekleştirilen dostluk maçı renkli görüntülere sahne oldu.
    Ayancık Cevizlispor Kulübü'nün davetlisi olarak ilçeye gelen Sinopspor Bayan Voleybol takımı ile gerçekleştirilen voleybol karşılaşması çok sayıda sporsever tarafından izlendi. Ayancık Endüstri Meslek Lisesi spor salonunda iki kulüp arasında gerçekleşen Yıldız Kızlar Voleybol karşılaşmasında izleyenler hoş vakit geçirdi.

Dostluk maçı ardından Sinop'tan gelen 50 kişilik kafileyi, kulüp yöneticileri ilçenin tarihi ve turistlik mekanlarını gezdirdi. Daha sonra Belediye Başkanı Ayhan Ergün tarafından sporcular onuruna yemek verdi.

 

Yaş Gurubu Bayan Voleybol Takımı

Yıldızlar Bayan Voleybol Takımı

Cevizli Spor Fotoğraf Arşivi
 
     
  Arama
  Sinop İlçeleri
 » Türkiye Köyleri
 » Merkez Köyleri
 » Ayancık Köyleri
 » Boyabat Köyleri
 » Dikmen Köyleri
 » Durağan Köyleri
 » Erfelek Köyleri
 » Gerze Köyleri
 » Saraydüzü Köyleri
 » Türkeli Köyleri

Sinop Pansiyon

Ayancık Satılık Daireler

  Ziyaretçi İstatistikleri
 

iletişim

Designed by Otello